تاریخچه مارون رول از زبان مدیر عامل

—————————————————–

من در سال 92 و در اوج جوانی وارد این صنعت شدم و در ابتدا به توصیه یکی از دوستان دستگاه برش لیبل خریداری نمودم و در کارگاه کوچکی نزدیک به تهران شروع به کار کردم . مشکلات زیاد امر تولید و عدم موفقیت اولیه در تولید لیبل باعث دلسرد شدن من نشد و همچنان ادامه دادم و به خواست خدا ، به نتیجه خوبی رسیدم و یک تولید کننده کوچک شدم ، دیگر می توانستم سفارش بگیرم ، تولید کنم و بفروشم همین امر رفته رفته باعث پیشرفت در کسب و کار من شد ، در نتیجه در سال 93 توانستم دومین دستگاه برش لیبل را خریداری و با استخدام 4 نفر پرسنل در یک شیفت سهم کوچکی از بازار را نصیب خود کنم.

با توجه به روتین شدن تولید به پیشنهاد مشتریان در سال 94 سفری به کشور چین داشتم و توانستم ریبون مربوط به چاپ برچسب ها رو از آنجا تهیه و به کشور وارد نمایم و در نتیجه به مشتریان بفروشم.

رفته رفته تولید منظم تر ، سرعت بالاتر و کیفیت بهتر شده بود و به این نتیجه رسیدم برای ادامه و ماندگار شدن در این عرصه به فروشندگان بیشتری نیاز دارم و همین موضوع باعث شد در سال 95 واحد فروش واقع در خیابان ایرانشهر را تاسیس و از نیروهای خبره فروش کمک بگیرم که باعث شد در طول 3 ماه از تولید عقب بیفتیم و دستگاه سوم یعنی برش روتاری که دارای سرعت و دقت بالاتر بود را خریداری کنم .

در سال 96 به پیشنهاد یکی از همکاران به صورت شراکت به سوی چاپ برچسب قدم برداشتیم و با یادگیری و تجربه بیشتر توانستیم در همان سال یک دستگاه چاپ فلکسو خریداری کرده و با سختی که در امر واردات آن زمان پیش رویمان بود بالاخره موفق به ترخیص و راه اندازی آن شدیم ، مشخصا در ابتدای کار سختی و مشکلات زیادی به دلیل پیچیدگی در حرفه چاپ وجود داشت ولی در نهایت موفق شدیم توانستیم یک سال بعد دستگاه دوم چاپ به اضافه برش مخصوص آن را خریداری کنیم.

با توجه به عدم تمرکز در بحث تولید و فروش به این تیجه رسیدیم که تولید را از فروش تفکیک و هر شخص مسئولیت یک مورد را بر عهده بگیرد و همان حین به دفتر ایرانشهر رفتم و تمرکزم را روی فروش کالا ها گذاشتم و تولید را به شریکم واگذار کردم که در این موضوع باعث افزایش فروش و تولید هم شد.

در سال 98 توانستیم در سه شیف کار خود را ادامه دهیم و همین حین با توجه به افزایش تعداد پرسنل فروش و حضور در نمایشگاه های مختلف توانستیم سهم خوبی از بازار داخلی و قسمتی از بازار خارجی کشور های همسایه را کسب کنیم.

در سال 99 فروشگاه مارون رول واقع در خیابان ایرانشهر تاسیس و این موضوع باعث همکاری هرچه بهتر با کسبه بازار شد.

در پایان میخواهیم بگوییم هرآنچه به لطف خدا،مارون رول در این سالها به دست آورد با کمک شما مشتریان عزیز بود.

 

keyboard_arrow_up